Panel logowania

Ekasa.org

Aby uczestniczyć w programie wystarczy się tylko zapisać. Członkostwo jest darmowe, dostępne są także płatne członkostwa które dają wiele przywilejów. W programie zarabiasz głównie za oglądanie reklam, stawki są następujące:

  • Płatne maile - od 0.5gr do 5gr
  • Płatne kliki - od 0.25gr do 1gr
  • Kliki konkursowe wartości 0.1gr, które służą tylko do promowania PTP innych stron
  • Zarabianie poprzez wypełnianie płatnych zadań
  • 3 poziomowy program partnerski - 12%, 9%, 4% zarobków Twoich poleconych.
  • Comiesięczne konkursy na aktywność
  • Wypłata środków z programu już od 5zł na konto bankowe, PayPal, AlertPay lub poprzez doładowanie telefonu komórkowego
  • 10gr na dobry początek!

to jeden z serwisów reklamowych firmy Airal media. Firma specjalizuje się w prowadzeniu tego typu serwisów. Reklamując się w Ekasa.org masz pewność że zostaniesz obsłużony należycie, szybko i profesjonalnie. W programie jest do wyboru kilka rodzajów reklam, za które można zapłacić wybierając jedeą z wielu form zapłaty (poprzez przelewy bankowe po reklamę za sms). Za każdą zakupioną reklamę można otrzymać fakturę VAT, wystarczy po zakupie skontaktować się z administracją.

Do każdej reklamy dołączamy także statystyki bez potrzeby rejestacji lub logowania w programie, gdzie na bieżąco można śledzić przebieg kampanii.

Program jest otwarty na wszelkie innowacje jeżeli chodzi o formę reklamy. Jeżeli nie znalazłeś tego co szukasz, skontaktuj sie z nami a dołożymy wszelkich starań by reklamodawca nie został odesłany z kwitkiem.

Program istnieje od 23 grudnia 2004 roku, cały czas utrzymując wysoką pozycję na rynku wśród serwisów reklamowych GPTR. Ekasa.org od 21 lutego 2010 roku weszła pod skrzydła firmy Adnox.pl która dała programowi gwarancję wypłacalności oraz wprowadziła program w nowe stadium.

Program cieszy się popularnością wśród uczestników jak i reklamodawców. Ci pierwsi znajdą tutaj dużą ilośc reklam oraz szybki zarobek. Reklamodawcy znajdą w programie tanią reklamę, która trafi do szerokiej rzeszy internautów.